Elégedett vagyok a termékkel. Gyorsan be tudtam szerel
Jó ár,jó minőségben.
Szállítási idő egy kicsit hosszabb volt
Kissé zajos!
Egy személynek bőven elég
Jó
Nem volt
Nagyon meg vagyok elégedve,tágas, halk. Viszont ami kicsit negatív, hogy eddig többet fogyaszt a megadott kw-nál. De ennek ellenére is örülök a terméknek.
Nagyon sok férőhely, csendes üzemmód.
Talán a fogyasztása de lehet több hónap után változik ez.
Nagyon csendes és jó az elrendezése.
Nincs negatív tapasztalatom.
Megfelelően hût
Napokban
Nem volt
SAJNOS A JELZÉSEK ALIG LÁTHATÓ, SZINTE VALAMINEK VILÁGITANI KELL HOGY LÁSSAM A +/- JELZÉST...
Tökéletesen működik
Ár-érték arányban egy szuper kis szárítógépet kaptam
Könnyű kezelhetőség
Nincs ilyen
Jól működő termék.
.
.